Bilgilendirme (14-01-2022, 15:10) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...

Üyelik Ücretlerimiz Güncellenmiştir, bilginize..
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 399 252 Yorumlar (1 527), Devamı
Daum PotPlayer 1.7.21916 + OpenCodec | Katılımsız

PotPlayer programı, son zamanlarda oldukça dikkat çeken video oynatma programları arasında yer alıyor ve hem hızlı yapısı hem de basit arayüzüyle pek çok video oynatıcıdan daha kolay bir şekilde kullanılabiliyor.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 130 Yorumlar (1), Devamı
deemix 2022.12.14 | (x64) | Katılımsız

Deemix Katılımsız, Deezloader Remix'in küllerinden oluşturulmuş bir barebone Deezer indirici python kitaplığıdır. Temel kitaplık (veya çekirdek), bağımsız bir CLI uygulaması olarak kullanılabilir veya API kullanılarak bir kullanıcı arayüzünde uygulanabilir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 448 Yorumlar (4), Devamı
VueScan Professional 9.8.02 | Portable

VueScan Professional Portable indir, klasik ev kullanıcılarından profesyonel şirketlere kadar birçok kesimin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tarama programıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 2 662 Yorumlar (17), Devamı
VueScan Professional 9.8.02 | Katılımsız

VueScan, klasik ev kullanıcılarından profesyonel şirketlere kadar birçok kesimin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tarama programıdır.[/b]
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 72 Yorumlar (0), Devamı
Emurasoft EmEditor Professional 22.4.1 | Katılımsız

Emurasoft EmEditor Professional Katılımsız indir, sözdizimi aydınlatması ve Unicode desteği ile programcılar, Web geliştiricileri ve sıradan kullanıcılar için güçlü metin düzenleyicinin profesyonel sürümü. Düzenleyici özellikleri, normal ifadeler kullanarak dosyaları arama ve değiştirme, otomatik algılama kodlaması, bağlantıların ve e-posta adreslerinin vurgulanması, seçim modunun engellenmesi, düğme çubuğunun, menünün, yazı tipinin ve renk öğelerinin yapılandırılmasını içerir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 74 Yorumlar (0), Devamı
EssentialPIM Pro 11.5.2 | Katılımsız

EssentialPIM Pro katılımsız, randevularınızı, yapılacaklar listelerinizi, notlarınızı, e-posta mesajlarınızı, şifre girişlerinizi ve kişilerinizi kontrol etmeyi kolaylaştıran bir kişisel bilgi yöneticisidir. Outlook için uygun fiyatlı bir alternatiftir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 61 Yorumlar (1), Devamı
Adobe Photoshop 2023 24.5.0.500 | (x64) | Katılımsız

Adobe Photoshop 2023 Katılımsız, inanılmaz görüntüleri gerçeğe dönüştürmek için daha fazla özgürlük, hız ve güç. En gelişmiş netleştirme aracı da dahil olmak üzere yeni ve yeniden tasarlanan onlarca özelliğe sahip olacaksınız. Çalışmalarınızı Behance®'te paylaşarak geribildirimler alın ve projelerinizi sergileyin. En yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişim sağlayın. Tüm kreatif dünyanız tek bir yerde bir arada.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 355 Yorumlar (5), Devamı
Everything 1.4.1.1024 | Katılımsız

Everything çok hızlı bir dosya indeksleme ve arama yazılımı. Sisteminizde bulunan tüm dosyaları çok hızlı bir şekilde indeksleyerek aradığınız dosyalara çok hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Çok az kaynak kullanır ve kendini hızlı şekilde günceller.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 108 Yorumlar (0), Devamı
Mp3tag 3.21 | Katılımsız

Albümlerin adlarını ve kime ait olduğunu düzenleyebileceğiniz kullanışlı ve Türkçe çok güzel bir program...
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 91 Yorumlar (0), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa