Bilgilendirme (18-09-2016, 21:04) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 48 786 Yorumlar (383), Devamı
Adobe Illustrator CC 2018 22.0.1 | Katılımsız

Illustrator CC, dünya çapında, baskı, web, etkileşimli içerik, video ve mobil gibi tüm ortamlar için dijital grafikler, illüstrasyonlar ve tipografi oluşturmak isteyen her türlü tasarımcı tarafından kullanılan sektör standardı vektör grafiği yazılımıdır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 104 Yorumlar (1), Devamı
Wise Registry Cleaner Pro 9.53 Build 623 | Katılımsız

Wise Registry Cleaner Pro, yenilenmiş son sürümlü araçların özelliklerinden biraraya gelen bu program sayesinde sisteminizde bulunan kayıt defterinizi tarayarak her türlü sorunları tespit edebilecek ve bu sorunların çözümlenmesi için birtakım çalışmalarda bulunabileceksiniz.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 136 Yorumlar (1), Devamı
Wise Auto Shutdown 1.65.87 | Katılımsız

Wise Auto Shutdown kullanıcıların istedikleri zamanda bilgisayarlarını otomatik olarak kapatmalarına veya yeniden başlatmalarına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir uygulamadır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 132 Yorumlar (0), Devamı
DriverMax Pro 9.41.0.273 Final | Katılımsız

DriverMax ile kolaylıkla tüm Windows sürücülerinizi yeniden kurabilirsiniz. Bundan sonra öyle eski cdleri bulup sürücü aramak filan yok. Sadece hazır durumdaki bilgisayarınızdaki tüm sürücüleri DriverMax ile yedekleyin. Artık tüm sürücüleriniz tek bir dosyada hazır durumda.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 206 Yorumlar (2), Devamı
Mozilla Firefox Quantum 57.0.2 | EN-TR | Katılımsız

Mozilla Firefox'un uzun yıllardır ülkemizdeki en çok tercih edilen web tarayıcılardan birisi olduğu kesin. Tarayıcının sahip olduğu temiz ve anlaşılır arayüz, web sitelerini oldukça hızlı bir şekilde açması ve eklenti desteği sayesinde bu popülerlik daha uzun zaman kaybolmayacak gibi görünüyor. Zira piyasada güçlü alternatifleri olsa da Firefox'un kendisine bağlı bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başardığı aşikar.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 523 Yorumlar (4), Devamı
VEGAS Pro 15.0 Build 261 (x64) | Katılımsız

Sony Vegas Pro, popüler ve oldukça gelişmiş bir video düzenleme - dijital kurgu programıdır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 290 Yorumlar (2), Devamı
ESET Smart Security Premium 11.0.154.0 | Katılımsız

ESET Smart Security, bulutun gücü ile birden fazla tespit katmanını birleştirerek tehditleri sizden uzak tutar ve çalışırken, oyun oynarken, sosyal ağ sayfalarında gezinirken ve hatta çıkarılabilir medyalar ile veri transferi yaparken sizi en iyi şekilde korur.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 651 Yorumlar (7), Devamı
ESET NOD32 Antivirus 11.0.154.0 Final | Katılımsız

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 425 Yorumlar (3), Devamı
ESET Internet Security 11.0.154.0 Final | Katılımsız

ESET Internet Security, ESET in yeni çıkardığı ve internet bağlantısını korumaya yönelik geliştirdiği gelişmiş bir antivirüs programıdır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 322 Yorumlar (2), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa