Bilgilendirme (18-09-2016, 21:04) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 115 350 Yorumlar (717), Devamı
WinRAR 5.90 Final TR | Katılımsız

WinRAR güçlü bir arşiv yöneticisidir. RAR ve ZIP dosyaları için tam destek sağlar, 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z arşivlerinden dosya çıkartılmasını destekler.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 1 082 Yorumlar (4), Devamı
AIMP 4.60 Build 2180 Final | Katılımsız

Winamp'ın yerini doldurabilecek sağlam bir müzik oynatıcı olan AIMP, ufak boyutuyla hem sistemi yormuyor, hem de bilgisayar başında size sorunsuz, rahat bir ortam vaad ediyor. Winamp'ın neredeyse bütün özelliklerini içeren programda, birden çok çalma listesi de etiket şeklinde düzenlenebiliyor.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 552 Yorumlar (1), Devamı
AOMEI Partition Assistant Unlimited 8.7 | Katılımsız

Aomei Partition Assistant, disk bölümlerinizi yönetebilmeniz için tasarlanmış kullanımı kolay ve kompakt bir yazılımdır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 438 Yorumlar (1), Devamı
Autodesk AutoCAD 2021 (x64) | Katılımsız

AutoCAD yazılımındaki güçlü ve bağlı tasarım araçlarıyla etrafınızdaki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. 3B tasarımlar oluşturun, dokümantasyonu hızlandırın ve buluta bağlanarak tasarımlar üzerinde işbirliği yapıp mobil cihazınızdan onlara erişin.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 1 277 Yorumlar (12), Devamı
Sound Normalizer 7.99.9 | Katılımsız

Sound Normalizer, ses dosyaları üzerinde iyileştirmeler, testler, eklemeler, çıkarmalar, dönüştürmeler yapabileceğiniz oldukça popüler bir programdır. Aynı anda birden fazla ses dosyası üzerinde işlem yapmak mümkündür. FLAC, Ogg, ID3 v1 ve v2 tag desteği mevcuttur. Ses dosyalarının kodlama methodunu, bit oranını, dosya boyutunu görebilirsiniz. Bu değerlere göre ses dosylarını test ederek ses dosyası için tavsiye edilen en yüksek kaliteyi elde edebilirsiniz. Sağ, sol kanallar için ayarlamalar yapmanızda mümkündür. Bu işlemler sonrası ses dosyasını anlık olarak dinleyebilir veya farklı bir formatta kayıt edebilirsiniz.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 378 Yorumlar (1), Devamı
VueScan PRO 9.7.26 Final | Katılımsız

VueScan, klasik ev kullanıcılarından profesyonel şirketlere kadar birçok kesimin ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tarama programıdır.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 361 Yorumlar (3), Devamı
R-Studio Network Edition 8.13 Build 176051 | Katılımsız

Kaybolan, silinen veya yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm veriler R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen program etkili ve güçlü bir seçenek.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 430 Yorumlar (5), Devamı
TeamViewer 15.4.4445 Final | Katılımsız

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 661 Yorumlar (4), Devamı
qBittorrent 4.2.2 Final | Katılımsız

µtorrent alternatifi, tüm platformlarda çalışabilen küçük boyutlu ve basit bir torrent istemcisi. Torrent dosyanızı oluşturup, dosyanızı paylaşabilir, RSS desteği sayesinde beğendiğiniz siteleri uzaktan takip edebilir ve basit arama özelliği sayesinde popüler torrent siteleri üzerinden aradığınız içeriğe ait tüm sonuçları listeyebilirsiniz.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 311 Yorumlar (1), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa