Bilgilendirme (5-08-2023, 04:02) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...

Üyelik Ücretlerimiz Güncellenmiştir, bilginize..
25/06/2023
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 408 357 Yorumlar (1 796), Devamı
Kültür ve Mizah Dergileri Paketi - Ustura 1969-1971 Tam Seri

Kültür ve Mizah Dergileri Paketi - Ustura 1969-1971 Tam Seri
Yazan : KnockOut, Görüntüleme : 43 Yorumlar (2), Devamı
Kültür ve Mizah Dergileri Paketi Bilinmeyen En İyi Mizah ve Çizgi Roman Dergileri

Kültür ve Mizah Dergileri Paketi Bilinmeyen En İyi Mizah ve Çizgiroman Dergileri
Yazan : KnockOut, Görüntüleme : 24 Yorumlar (1), Devamı
USB Safely Remove 7.0.4.1319 | Katılımsız

Windows usb aygıt yönetiminin işini üslenen USB Safely Remove ile Windows usb aygıt yöneticisinin işlevlerinden daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Program sayesinde bilgisayarınıza bağlı usb bellekleri hızlı bir şekilde ve güvenle kaldırabilir ayrıca onlara özel simgeler atıyabilirsiniz. İsterseniz belleklerinizi yeniden isimlendirebilir, onları usb aygıt kaldırma menüsünden gizleyebilir veya görünür hale getirebilirsiniz.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 249 Yorumlar (2), Devamı
Internet Download Manager 6.42 Build 2 | Katılımsız

Internet Download Manager (IDM) ile indirme işlemlerinizi 5 katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan işlemlere devam edebilir veya indirme işlemi programlayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden ötürü oluşan kesintilerle akıllı devam etme özelliğiyle kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, kolay arayüzü ve tüm tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en popüler indirme yöneticisi olmuştur.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 504 Yorumlar (8), Devamı
Faraway Downs S01 1080p WEB-DL [EN-TR] DDP5.1 H.264

IMDB
Yazan : KnockOut, Görüntüleme : 94 Yorumlar (0), Devamı
Microsoft Activation Scripts (MAS) v2.5 | Portable


HWID / Ohook / KMS38 / Online KMS etkinleştirme yöntemlerini kullanan, açık kaynak koduna odaklanan ve daha az antivirüs algılamasına sahip bir Windows ve Office etkinleştiricisi.
Yazan : Romakiyo, Görüntüleme : 1 738 Yorumlar (7), Devamı
qBittorrent 4.6.1 | (x64) | Katılımsız

qBittorrent, seçtiğiniz dosyaları sırayla indirebilir, arayüz, ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir, ayrıca genel olarak kullanımı kolay yerleşik bir arama motoru da var. Ortak Bittorent sitelerinde ihtiyacınız olan dosyaları arayabilirsiniz. Bittorrent DHT, Peer Exchange vb. İle çalışabilir, ayrıca program arayüzünü uzaktan da kontrol edebilirsiniz, önce indirmeniz gereken dosyaları sıraya koyabilir ve öncelikleri de belirleyebilirsiniz. Tabii ki qBittorrent kendi torrent dağıtımınızı oluşturmanıza izin verir, RSS desteği de vardır, IPv6 ile çalışma yeteneği yerleşiktir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 224 Yorumlar (0), Devamı
TeamViewer 15.48.4 | Katılımsız

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 366 Yorumlar (3), Devamı
R-Studio Network 9.3 Build 191259 | Katılımsız

Kaybolan, silinen veya yanlışlıkla formatlanarak kaybolan tüm veriler R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Eski ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen program etkili ve güçlü bir seçenek.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 152 Yorumlar (1), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa